کارگو تجارت مشتاقی
09159153214
پرش به محتوا

بهترین مشاوره در مورد خرید چین را از ما بخواهید

خدمات ما

بازرگانی مشتاقی با بیش از 9 سال تجربه در زمینه واردات کالا از چین آماده خدمت گذاری به شما عزیزان می باشد. خدمات قابل ارائه بازرگانی مشتاقی در 6 بخش، اخذ ویزا، استعلام قیمت کالا از چین، خرید کالا از چین، تحویل کالا از چین، حمل کالا از چین، ترخیص کالا از گمرکات می باشد. با تکیه بر تجربه ی ما با خیال راحت و آسود از چین خرید کنید و در ایران حتی درب منزل تحویل بگیرید.

اخذ ویزا با کمترین قیمت

جهت گرفتن ویزا با کمترین قیمت و تجربه بهترین خرید، بازرگانی مشتاقی در کنار شماست. فقط کافیست تماس بگیرید.

استعلام قیمت

استعلام تمامی کالا های مورد نیاز شما بدون محدودیت در هر نقطه از چین به همراه دریافت بهترین مشاوره جهت حمل کالا

خرید کالا از چین

خرید و تسویه حساب انواع کالا از چین به صورت آنی و بدون محدودیت

تحویل کالا از چین

تحویل کالا در انبار بازرگانی مشتاقی بدون هیچ گونه محدودیتی

حمل کالا از چین

حمل و ارسال انواع کالا به صورت دریایی و هوایی به ایران و دوبی توسط کارگو تجارت مشتاقی

ترخیص کالا

ترخیص کالا از تمام گمرکات جنوبی و استعلام قیمت

حمل بار دریایی

کارگو سی دی آی اکسپرس قادر است تا انواع حمل و نقل دریایی،خدمات بازرگانی چینی و خدمات بازرگانی دبی را ترخیص کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل مشتریان گرامی دهد. کارگو دریایی به صورت door to door بوده و شامل انواع کالاها مثل ماینرها، قطعات الکترونیکی و غیره می‌باشد. قابل توجه مشتریانی که کار واردات از کشورهای مختلف را انجام می دهند، این بازرگانی آماده ارائه کلیه خدمات حمل و کارگو چین و نقل هوایی و حمل بار دریایی بار از مبدا چین و کشورهای دیگر به ایران یا هر کشور دیگری است. در صورت نیاز، خمات ترخیص در ایران نیز انجام می شود. خدمات ترخیص در ایران به دو صورت اظهار گمرکی یا پته انجام می شود. درباره جزئيات حمل کانتینر از چین بيشتر بخوانید.

حمل بار هوایی

شرکت مشتاقی با همکاری شرکت های هواپیمایی معتبر همچون ماهان، هواپیمایی امارات، Turkish و… به شما مشتریان عزیز بهترین و سریع ترین خدمات حمل بار هوایی را ارایه می دهد.بازرگانی مشتاقی همه روزه آماده تحویل بار هوایی از چین به دبی و قشم می باشد. حمل بار هوایی از چین به دبی به بصورت دور تو دور (door to door) بوده و حداکثر زمان تحویل ۷ روز است. انواع کالاها از قبیل ماینر، قطعات الکترونیکی، پوشاک، دستگاه های بهداشتی و آرایشی، انواع سموم و هرگونه کالای دیگر قابلیت حمل بار هوایی از چین به دبی می باشد.حمل هوایی بار از چین به ایران توسط بازرگانی مشتاقی بوسيله بهترین ایرلاین ها  انجام می گیرد تا کالا شما در اسرع وقت و بدون صدمه وارد شده و تحویل شما گردد.

متن سربرگ خود را وارد کنید

تماس بگیرید